KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13407318
nr 1340 7318
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Etsning, Interiör. Signerad, daterad -53. Signerad. Motivet: 19x29 cm
Kondition: ngt skadat blad
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 10 augusti 2020
kl 19:42:44
150 kr
400 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz